Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ MISJI FRANCISZKAŃSKICH

IM. O. DOMINIKA KIESCHA

Jak można pomóc

Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli
do zaangażowania się w pomoc misjom, za pośrednictwem naszego Stowarzyszenia.


 

 

Kto i jak może pomagać?

Pomagać może każdy, jest wiele potrzeb - form pomocy jest też wiele.

Wsparcie modlitewne

Każda działalność, by była skuteczna i owocna musi być prowadzona przez ludzi, którzy opierają swe życie na Bogu i Ewangelii. Nie jest to łatwym zadaniem, dlatego prosimy o modlitwę w intencji misji, misjonarzy i wszystkich osób zaangażowanych w niesienie pomocy. Każda modlitwa, intencja mszalna, czy też ofiarowane cierpienie jest cennym darem dla tego dzieła.

 

Zapraszamy do naszego działu z tekstami modlitw:   Modlitwy

  Przekaż 1% z Twojego podatku.

Ludzie często powtarzają, że to tylko kilka złotych, że nic to nie zmieni. Każdy grosz jest ważny. Jeżeli do zakupu np. sprzętu medycznego zabraknie nawet kilku złotych, to przecież zakupu tego nie można dokonać.
Dzięki środkom pochodzącym z 1% podatku mogliśmy zrealizować już wiele projektów.


Wszystkim tym, którzy nam zaufali i w latach ubiegłych przekazali 1% podatku,

z całego serca dziękujemy.

Wiecej informacji znajdziesz tutaj:  Podaruj 1% - Podaruj nadzieję.

 

  Ofiary i darowizny.

Działania Stowarzyszenia można wspomóc wpłacając dowolną kwotę na konto Stowarzyszenia. (przekaz pocztowy, przelew bankowy, stale zlecenie) Dziękujemy za każdą darowiznę i pomoc naszemu Stowarzyszeniu. Szczególnie jesteśmy wdzięczni tym, którzy zdecydowali się systematycznie pomagać Stowarzyszeniu. Każda nawet najmniejsza wpłata jest dla nas ważna, bowiem pozwala nam realizować kolejne projekty, a w ten sposób pomagać misjom.

 

Więcej informacji znajdziesz tutaj:   Darowizny


Aby ułatwić Państwu dokonanie wpłaty, można pobrać i wydrukować, przelew bankowy lub przekaz pocztowy, w którym wystarczy uzupełnić jedynie dane osoby wpłacającej oraz wskazać cel wpłaty.PRZEKAZ POCZTOWY - KLIKNIJ TUTAJ

PRZELEW BANKOWY - KLIKNIJ TUTAJPromocja Stowarzyszenia i informowanie o nim innych

Nie każdy ma sytuację materialną, która pozwala na przekazanie nawet małej kwoty darowizny, ale każdy może pomagać poprzez szerzenie informacji o Stowarzyszeniu w środowisku, w którym żyje.
Zamieszczamy na naszej stronie ulotki, które można wydrukować, lub przesłać znajomym pocztą email.
Można te materiały zamieścić na swojej stronie internetowej lub blogu, lub zamieścić link do naszej strony internetowej.
Z góry dziękujemy tym wszystkim, którzy podejmą tego rodzaju działania na rzecz Stowarzyszenia.

Sukcesywnie będziemy uzupełniali tę bazę danych o kolejne materiały informacyjne.