Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ MISJI FRANCISZKAŃSKICH

IM. O. DOMINIKA KIESCHA

Kolędnicy Misyjni

Uroczystość Trzech Króli, to dzień w sposób szczególny poświęcony misjom, jest również Misyjnym Dniem Dzieci.

 

Dzieci z naszej parafii, z Góry Św. Anny również zaangażowały się w pomoc misjom. Jako Kolędnicy Misyjni odwiedzą nasze domy ze specjalnie na tą okazję przygotowanym programem. Przedsmak tego mieliśmy po porannych Mszach św., gdy dzieci zaprezentowały zebranym tegoroczny program.

 

Zebrane ofiary zostaną przekazane do Referatu Misyjnego i przeznaczone na pomoc dla szkoły im. O. Lucjana (Grzegorza) Rudol w Boliwii - misjonarza, który pochodził z Góry Św. Anny.

Przy tej okazji pragniemy serdecznie podziękować wszystkim dzieciom i młodzieży z Kół Misyjnych, którzy swoją modlitwą i pracą wspomagają pracę Misjonarzy i projekty misyjne realizowane przez nasze Stowarzyszenie. Niech Pan Jezus Was błogosławi i wspomaga swoją łaską.

[dodane: 06-01-2017]