Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ MISJI FRANCISZKAŃSKICH

IM. O. DOMINIKA KIESCHA

Pozdrowienia z Malawi

Drodzy Przyjaciele Misji.

 

Za nami wrzesień a tym samym minął już pierwszy miesiąc nowego roku szkolnego.

Dzieci ze szkoły podstawowej w Mtenthera razem z O. Sebastianem przesyłają pozdrowienia i podziękowania wszystkim darczyńcom, dzięki pomocy których mogą się uczyć. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z nowej szkoły.

My również dziękujemy za zaangażowanie i prosimy o dalsze wsparcie projektu. Prace związane z budową i wyposażeniem szkoły dalej trwają. Ponadto jest to jedna z wielu szkół podstawowych znajdujących się na terenie parafii pod wezwaniem św. Benedykta Afrykańczyka w Dowa. Jeszce wiele dzieci nie ma szansy by się uczyć, mogą tylko o szkole marzyć. Potrzeba ludzi o wielkim sercu, którzy pomogą spełnić te marzenia.

 

Pomóc można przekazując dowolną darowiznę na Projekt 2017/58 – Wsparcie edukacji dzieci w Malawi. Wpłata na rachunek: Stowarzyszenie Przyjaciół Misji Franciszkańskich im. O. Dominika Kiescha ul. Klasztorna 6, 47-154 Góra św. Anny

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK S.A. O/Strzelce Opolskie nr 98 1090 2239 0000 0001 0756 1761

 [dodane: 30-09-2017]