Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ MISJI FRANCISZKAŃSKICH

IM. O. DOMINIKA KIESCHA

List O. Roberta

   Witajcie kochani przyjaciele Misji świętych. Pozdrawiam Was z gorącego Togo i życzę błogosławionego czasu adwentowego, który przygotuje nas do godnego i radosnego przeżywania Świąt.

   U mnie cały czas do przodu.... chociaż powoli jak w Afryce, ale w dobrym kierunku. Dziś zaczęliśmy okres adwentowy. Trochę inaczej u nas niż w Polsce, bo w dzisiejszą niedzielę były ceremonie przyjęcia do Kościoła 140 katechumenów, którzy będą teraz przez trzy lata przygotowywać się do Chrztu świętego.

   Teraz w adwencie będzie trochę więcej pracy niż w okresie zwykłym, bo dochodzi do naszej pracy jeszcze przygotowanie całej parafii do świąt tzn. mamy trochę wiosek a jest ich 8. Zaczną się więc rekolekcje i spowiedź. Jest nas 2 ojców w parafii, to damy radę.

    Drodzy przyjaciele misji, wy również przygotowujecie się do przyjęcia Bożej Dzieciny, która przynosi światu miłość każdego roku . Dlatego chcemy wam z całego serca podziękować za Wasze wsparcie modlitewne i za wasze ofiary na rzecz misji świętych i polecam się dalej pamięci.

Pamiętam też o Was . Niech Pan Was błogosławi i strzeże.

  O. Robert Jurzysta OFM.          Togo 1.12.2018