Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ MISJI FRANCISZKAŃSKICH

IM. O. DOMINIKA KIESCHA

Projekt: świąteczny dar dla misji

Drodzy Przyjaciele Misji Franciszkańskich!

Wczoraj wspominaliśmy św. Mikołaja. Wielu z nas ucieszyło się z otrzymanych prezentów lub też sami byliśmy pomocnikami św. Mikołaja obdarowując bliskich. Misjonarze ze swoimi podopiecznymi również czekali na św. Mikołaja. Dla wielu dzieci była to okazja do zjedzenia jedynego posiłku w ciągu dnia a o prezentach w ogóle nie było mowy. Dlatego mamy da Was propozycję – projekt: świąteczny dar dla misji.

Odmawiając sobie w czasie adwentu drobnych przyjemności możemy zaoszczędzić parę złotych, które możemy przekazać na misje. W ten sposób możemy pomóc misjonarzom w prowadzeniu kuchni charytatywnej czy pomóc dzieciom w zakupie przyborów szkolnych, opłatach za szkołę itp. Wiemy, że nie każdy może złożyć materialną ofiarę ale każdy może ofiarować w intencji misji modlitwę lub cierpienia.

Dołącz do nas – pozostały nam jeszcze trzy tygodnie adwentu. 

 

[dodane: 07-12-2018]