Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ MISJI FRANCISZKAŃSKICH

IM. O. DOMINIKA KIESCHA

Życzenia z Togo

Drodzy Przyjaciele Misji.

Już w tym tygodniu Święta i zostało jeszcze trochę przygotowań świątecznych w parafii między innymi życzenia. Więc usiadłem, aby pomyśleć o Was.

Pragnę złożyć Wam pełne życzliwości i zatroskania życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

W tym roku żyjemy w czasie pandemii, podczas której żyje się i myśli nieco inaczej. Dla nas jednak najważniejszy jest Pan Jezus, który przychodzi i chce być z nami i przypomnieć nam, że jesteśmy zbawieni.

Bóg dociera do nas z niezmierną miłością, do każdego z nas. W Europie, tutaj w Afryce, czy na całym świecie.

Bóg przemawia jego językiem, sposobem, stylem i wrażliwością właściwą każdemu z nas. Nie możemy przeoczyć przyjścia Jego do nas. On już jest cały czas z nami od 2000 tysięcy lat. Teraz jest w naszych sercach tylko trzeba uważności i u wsłuchania się na Jego obecność w nas.

Niech Boża Dziecina napełnia Wasze serca radością i pokojem każdego dnia a szczególnie w tę Świętą Noc przyjścia na Ziemię, aby nas zbawić.

Życzę Wam radosnych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. Szczęśliwego i błogosławionego Nowego Roku 2021.

Pozdrawiam i dziękuję za Wasze dobre serce i wszelkie dobro otrzymane od Was w tym roku na potrzeby naszej misji w Barkoissi.

Z darem modlitwy

O. Robert