Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ MISJI FRANCISZKAŃSKICH

IM. O. DOMINIKA KIESCHA

Życzenia O. Roberta z Togo

Drodzy Przyjaciele misji.

Żłóbek Betlejemski, Dziecię Jezus, Maryja i Józef! Oto prawdziwy DOWÓD MIŁOŚCI, jaką Bóg umiłował każdego z nas! DAŁ Syna swego Jednorodzonego, aby każdy kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne . Chrystus przyszedł do nas, stał się jednym z nas, wszedł w naszą ludzką społeczność, aby ta stała się jedną rodziną, więcej – Jego rodziną, w której zapanują jedność, bliskość, przyjaźń i miłość. Przychodząc do nas, przyniósł nam radość dzieci Bożych i pokój. Usuńmy zatem wszystko to, co nas dzieli. Poczujmy się jedną rodziną, braćmi i siostrami, nie wykluczając nikogo.

Życzę wiele radości i pokoju, które popłyną z przyjęcia przychodzącego do nas Zbawiciela świata, przychodzącego w drugim człowieku. Na zbliżające się święta przeżywania tajemnicy, kiedy to Słowo Odwieczne stało się ciałem i zamieszkało między nami, wraz z moimi wiernymi, przesyłam jak najgorętsze życzenia świąteczne. Wszystkim Przyjaciołom Misji, waszym rodzinom, krewnym, znajomym, wszystkim ludziom dobrej woli życzymy obfitości Łask Bożych, radości bycia dzieckiem Boga na co dzień.

Radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz obfitującego w dobro i pomyślność Nowego Roku 2022.

Pokój i Dobro! O. Robert Jurzysta OFM