Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ MISJI FRANCISZKAŃSKICH

IM. O. DOMINIKA KIESCHA

List O. Roberta z Barkoissi w Togo

TogoDrodzy Przyjaciele misji

Pozdrawiam was wszystkich serdecznie wraz z moimi parafianami. Pamiętamy o Was Wszystkich w naszych modlitwach. Szczególnie w tych ciężkich czasach Coronavirus. Dziękuję za Wam pamięć i wszelką pomoc dla naszej misji franciszkańskiej w Barkoissi. Teraz w Niedziele zaczął się Adwent więc małymi krokami będziemy się zbliżać do Świąt Bożego Narodzenia. Jakie będą One? Takie pytanie zadajemy sobie. To zależy od nas. Tak jak się przygotujemy w czasie tego Adwentu. Więc nie traćmy czasu zadbajmy o nasze wnętrze uczestnicząc w rekolekcjach i spowiedzi Adwentowej.

My tutaj również staramy się aby przygotować naszych wiernych na przyjście Bożej Dzieciny. Organizując w każdej Wiosce rekolekcje jednodniowe i spowiedź w tym czasie Adwentu. Jak co roku pragnę też wraz zorganizować dla naszych dzieci i osób starszych trochę radości. To znaczy kilka małych prezentów z okazji Bożego Narodzenia. Sam nie dam rady, dlatego szukam pomocy u Was licząc na wasze wsparcie, aby zakupić trochę jedzenia, słodyczy , ciuszków i rzeczy pierwszej potrzeby.

Prezenty rozdajemy podczas Wielkiego pikniku w dzień Bożego Narodzenia, gdzie wieczorem zbierają się dzieci i młodzież, aby świętować i radować się razem z Narodzenia Bożej Dzieciny. Proszę więc, jeżeli możecie nam pomóc w realizacji naszego pomysłu to bym był bardzo wdzięczny. Myślę, że jeżeli każdy pomoże choć trochę to damy radę, by sprawić wiele radości tym, którzy na co dzień za wiele nie mają. Dziękuję już z góry za waszą ofiarę. Pozdrawiam serdecznie i życzę wam wszystkim dobrego przeżycia Adwentu.

Niech Pan Was błogosławi.

Pokój i Dobro O. Robert Edward Jurzysta