Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ MISJI FRANCISZKAŃSKICH

IM. O. DOMINIKA KIESCHA

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Przyjaciół Misji Franciszkańskich

10 czerwca 2016 r. odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Przyjaciół Misji Franciszkańskich, podczas którego nastąpiły zmiany w Statucie oraz zmiany w Zarządzie Stowarzyszenia.

Po 9 latach pracy w Zarządzie, ze stanowiska Wiceprzewodniczącego zrezygnował współzałożyciel Stowarzyszenia - O. Krystian Pieczka, który opuszcza Górę Św. Anny, gdyż został skierowany do pracy w innej wspólnocie zakonnej.
Na stanowisko Wiceprzewodniczącego Stowarzyszenia powołano O. Błażeja Kurowskiego, dotychczasowego Gwardiana tutejszej wspólnoty zakonnej.

Dzięki inicjatywie i zaangażowaniu O. Krystiana, Stowarzyszenie w 2007 roku mogło zaistnieć. Tym bardziej pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową pracę w Zarządzie Stowarzyszenia. Za troskę, trud, zaangażowanie, za szerzenie idei misyjnej, za lata współpracy i za wszelkie dobro składamy serdeczne Bóg zapłać. Życzymy Ojcu wiele sił, radości z podejmowanych działań i Bożego błogosławieństwa w realizacji nowych zadań.
Współpraca Stowarzyszenia z O. Krystianem na pewno będzie trwała, gdyż nadal pozostaje członkiem naszego Stowarzyszenia.

O. Błażejowi Kurowskiemu, przed którym stoją nowe zadania, życzymy dużo energii, wielu życzliwych współpracowników oraz satysfakcji z pracy na rzecz misji.

Zarząd
oraz Członkowie Stowarzyszenia

Aktualny skład Zarządu:
Przewodniczący - Karol Gawlik
Wiceprzewodniczący - O. Błażej Bernard Kurowski
Sekretarz - Maria Kanas
Członek - Brygida Steindor
Członek - Jan Kalnik

W dniu 28-07-2016 zmiany zostały zatwierdzone w KRS.

ZOBACZ AKTUALNY KRS 

ZOBACZ AKTUALNY STATUT

[dodane: 30-07-2016]