Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ MISJI FRANCISZKAŃSKICH

IM. O. DOMINIKA KIESCHA

Jubileusze Misjonarzy

W niedzielę 20 listopada w Uroczystość Chrystusa Króla we wszystkich kościołach jubileuszowych całego świata nastąpi uroczyste zamknięcie Bram Miłosierdzia.

 

Naszą wdzięczność za ten Rok Miłosierdzia, rok szczególnych łask wyrazimy udziałem w dziękczynnych Mszach świętych, nabożeństwach, koncertach uwielbienia… A mamy za co dziękować. Bieżący rok jest również 1050 rocznicą Chrztu Polski. Gościliśmy w Polsce Papieża Franciszka i młodzież z całego świata w czasie Światowych Dni Młodzieży. Jest to też rok dziękczynienia za powołania naszych Misjonarzy - w 2016 roku wielu z nich przeżywa swoje duże i małe jubileusze. W tą szczególną niedzielę, kiedy w naszych parafiach nastąpi proklamacja Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, włączmy w modlitwę dziękczynienia wszystkich Misjonarzy, którzy poza granicami Polski głoszą Boże Miłosierdzie naszym braciom w wierze.

 

Niech we wszystkich świątyniach i we wszystkich sercach wybrzmi uroczyste Te Deum laudamus…

 

Wszystkim Misjonarzom życzymy błogosławieństwa Bożego na kolejne lata misyjnej posługi.

 

[dodane 19-11-2016]