Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ MISJI FRANCISZKAŃSKICH

IM. O. DOMINIKA KIESCHA

PROJEKT NR 2011/13

PROJEKT NR 2011/13 - Odbudowa domów dla katechistów Burkina Faso
Projekt zrealizowany - zakończony I etap
 

Widzę sprawę, którą aktualnie muszę zrealizować a brakuje nam na to funduszy. Mam na myśli najpierw sprawę naszych katechetów. W tym roku muszę przenieść 4 katechetów z rodzinami. Aby tego dokonać, trzeba najpierw wyremontować ich domy, aby mieli gdzie zamieszkać. Część pracy wykonają sami chrześcijanie, ale trzeba również kupić blachę, deski, drzwi i okna... Na zbudowanie jednego domku potrzeba przynajmniej około 400 000 f cfa. W przeliczeniu na Euro, jest to 610 Euro. 610 Euro x 4 = 2 440 Euro. Do tego dochodzą jeszcze inne wydatki, szczególnie transport ciężarówkami ich całego mienia, co wychodzi również bardzo drogo. Na transport przewiduję co najmniej 130 000 f cfa czyli 200 Euro. W sumie więc nie licząc wkładu własnego chrześcijan, przewiduję wydatek rzędu 2 640 Euro.

Wiem, że jest to bardzo duża suma. Jeżeli to przerasta Wasze możliwości, to nawet najmniejsza pomoc będzie bardzo mile widziana.

Serdecznie Wam dziękuję w naszym imieniu za wszelką pomoc i wsparcie, jakie z Waszej strony doświadczamy. Niech Dobry Bóg Wam to zwróci stokrotnie. Zapewniamy wsparcie modlitewne!

Korsimoro, fr. Raphael Segieth ofm

Kwota pomocy: 1.250,00 EUR