Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ MISJI FRANCISZKAŃSKICH

IM. O. DOMINIKA KIESCHA

PROJEKT NR 2012/25

PROJEKT NR 2012/25 - pomoc przy zakupie środków transportu

projekt zrealizowny - zakończony
[dodane: 30-09-2012]

 

Zwracam się o pomoc w zakupie używanego samochodu. Klasztor nasz w Santa Cruz jest ciągle odwiedzany przez współbraci z całej Boliwii i z zagranicy. Jest też dobrze wyposażona infirmeria dla starszych i chorych braci, dlatego służymy pomocą chorym i starszym braciom.

Moim zadaniem jest zaopatrzenie całego klasztoru we wszystko. Samochód jest niezbędny w robieniu zakupów i jako środek transportu dla naszych gości i chorych. Planowany jest zakup samochodu marki: Toyota RAV4, 5-cio drzwiowy z bagażnikiem i do przewozu osób. Szacowany koszt w miejscowej walucie to 104.400 BŚ, co stanowi kwotę ok. 12.264,70 EUR. Część środków będzie pochodziła ze sprzedaży starych samochodów oraz innych środków z naszego klasztoru. Szacunkowo będzie potrzebna jeszcze kwota ok. 2.000 EUR, dlatego proszę o sfinansowanie brakującej kwoty planowanej inwestycji.

Pozdrawiam serdecznie, br. Felix Skrzypacz O.F.M. Santa Cruz - Boliwia

Kwota pomocy: 8.180,00 PLN