Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ MISJI FRANCISZKAŃSKICH

IM. O. DOMINIKA KIESCHA

PROJEKT NR 2016/53

PROJEKT NR 2016/53 - Pomoc dla Kuchni Charytatywnej przy klasztorze Franciszkanów - Ukraina
Projekt zrealizowany - zakończony
[dodane: 06-04-2016]


Przy naszym klasztorze Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Zakonu Braci Mniejszych od niedawna działa Kuchnia Charytatywna - Kuchnia dla ubogich.

W ramach działalności kuchni wydajemy posiłki bezdomnych, ubogim, osobom uzależnionym i rodzinom wielodzietnym. Z posiłków dziennie korzysta około 45 osób. Często jest to jedyny posiłek w ciągu dnia. Organizujemy też Wigilijne spotkanie dla osób ubogich, bezdomnych, samotnych, którzy na co dzień korzystają z naszej "kuchni dla ubogich".

Poszukujemy wsparcia dla działań naszej kuchni. Chcemy pomagać naszym podopiecznym przez wydawanie posiłków a w miarę możliwości również paczek żywnościowych oraz środków czystości i higieny. W związku z tym prosimy o przyznanie wnioskowanych środków na działalność naszej kuchni dla ubogich.

Br. Waldemar Carnocki OFM

Kwota wnioskowana - 1.000,00 EUR

Kwota przyznanej pomocy - 1.000,00 EUR