Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ MISJI FRANCISZKAŃSKICH

IM. O. DOMINIKA KIESCHA

Projekt 2017/67

Projekt nr 2017/67 – Remont budynków gospodarczych na misji w Togo

 

Misja w Bombengu w Togo, w której od niedawna pracuję jest bardzo zdewastowana. Budynki mają już 30 lat, wszystko się sypie. Nie ma wody, mury są popękane, okna mają braki w szybach. Całość wymaga generalnego remontu i zakupu wyposażenia, opisałem to już w poprzednim projekcie.

Budynek to jedna sprawa, kolejną sprawą jaką chcielibyśmy się zająć to naprawa i powiększenie naszego kurnika, który się rozsypał ze starości. Nie mogę jeszcze podać konkretnych sum, bo szukamy kogoś aby to wycenił. Powiedziałem sobie, że nawet najmniejszy grosz wykorzystamy i zrobimy co będzie w naszych możliwościach. Tutaj gdzie popatrzeć, to by trzeba coś zrobić, bo zaniedbania były wielkie.

Nie jesteśmy w stanie bez pomocy z zewnątrz niczego zrobić we własnym zakresie, na wszystko brakuje pieniędzy. To samo jest w parafii, czy diecezji. Wszystko w rozsypce. Nawet najmniejsza pomoc i to jeszcze dobrze wykorzystana posłuży wszystkim.

O. Rafał Segieth

Kwota wnioskowana: 1,000,00 EUR

[dodane: 10-12-2017]